Çimstone Mutfak Tezgahı Eyüpsultan

Mart 21, 2022

Çimstone mutfak tezgahlarını tercih edebilirsiniz. Eyüpsultan ilçesinde Çimstone tezgah yaptırmak ve mutfak tezgahlarını yenilemek isteyenlere çözümler sunulur. Çimstone mutfak tezgahları çok kullanışlıdır. Bu tezgahları evlerinde tercih eden müşterilere özel tasarım yapılır. Renklerin seçilmesinden sonra kısa sürede mutfaklarınız hazırlanır. Çimstone mutfak tezgahları kendi firmamız tarafından yapılmakatdır. Birinci elden Çimstone mutfak tezgah almak için şimdi bizi arayın.

Çimstone tezgah mutfak modelleri

Çimstone Tezgah modelinin (renk ve deseni) çimstone taş içerikli kataloglarımızdan canlı ve ya web sitemizin https://www.opakmermer.com/cimstone/ linkinden  zevkinize özel ürünü belirleyebilir ve Opak Mermer Firması ile iletişime geçebilirsiniz. Opak Mermer Firması olarak aşağıdaki ürünlerin hizmetini vermekteyiz. Özel olarak belirteceğiniz bu ürünler dışındaki siparişlerinizide bulabiliriz tarafımıza bildirmeniz yeterlidir.

Çimstone mutfak satanlar Eyüpsultan

Çimstone, İtalyan Breton firmasının geliştirdiği ileri teknolojik süreçle üretilen kuvars esaslı kompoze taştır. Doğadaki en sert mineral taşlardan biri olan kuvars, Çimstone‘a eşsiz sağlamlık ve dayanıklılık kazandırır. Çimstone, farklı firmalar tarafından ileri teknoloji ile üretilen, üretiminde %90-95 arasında bir oranla kuvars bulunmaktadır. Buna rağmen yapay bir malzemedir. Çimstone tezgah Opak Mermer tarafından ihtiyacınız olan ev veya işyeri bölümlerinize özel olarak tezgah tasarımı ile projelendirilerek uygulaması kolayca yapılabilmektedir.