Çimstone Mutfak Tezgahı Beylikdüzü

Şubat 5, 2022

Çimstone tezgah kaç TL? Çimstone tezgah sıcağa dayanıklı mi? Çimstone tezgah kaliteli mi? Çimstone tezgah nedir? Çimstone Tezgah kaliteli mi? Çimstone tezgah ve granit tezgah arasındaki fark nedir? Çimstone Tezgah çizilir mi? Çimstone mermer sıcağa dayanıklı mı? Çimstone tezgah çok fazla ilgi gören ve tercih edilen bir tür olmaya başladı. Sizde tezgahlarınızı çimstone tezgah olarak değiştirmek ve yeni yaptırmak için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Çimsotene tezhahlar ile ilgili her türlü proje ve tasarım için Opak Mermer sizlere hizmet vermektedir.

çimstone mermer kullanımı ve avantajları

Çimstone Tezgah

Mutfak dekorasyon tarzınızla ve renk tercihlerinizle ahenkli bir atmosfer oluşturacak Çimstone Ürün seçeneklerine Çimstone tezgah firmamızdan ulaşabilirsiniz. Doğanın armağanı kuvars mineralini günümüz teknolojisiyle yeniden şekillendiren Çimstone, her yüzeye uygun levha boyutları ile farklı renk ve doku seçenekleriyle banyo ve mutfak tezgahlarına estetik alternatifler sunuyor. Çimstone yüksek darbelere dayanıklılık gösteren, asit ve bazdan etkilenmeyen, leke tutmayan, hijyenik bir yüzey kaplama malzemesidir. Firmamızın çözüm ortaklığı ile Çimstone mutfak tezgahı, denizlik, süpürgelik gibi detaylarda ve masa, sehpa gibi çeşitli dekorasyona boyut kazandıran uygulamalarda, Çimstone renk ve desen seçenekleriyle birbirinden estetik çözümler oluşturmaktadır.

Çimstone Tezgah Avantajları

Çimstonetezgahda doğal taşlar gibi çizilmez ve sert bir görünüme sahip tezgah çeşididir. Granit ve mermerin bazı dezavantajlarına alternatif olarak çimstone ürünü geliştirilmiştir. Çimstone Tezgah Bakım ve Temizlik, Çimstone yüzeyin uzun yıllar doğal yüzey parlaklığını ve görünümünü muhafaza edebilmesi basit ve rutin bakımlarla mümkündür.Günlük yaşantınızda nemli bir bez ve biraz sıvı deterjan en ideal temizlik malzemeleridir. Çimstone tezgah yüzeylerini de günlük hayatta kullandığınız basit temizlik araçları ile yapmanız mümkün. Temizlik maddesi olarak su, sıvı veya sprey deterjanlar, cam temizleyici deterjanlar kullanılabilir. Deterjan ile yapılan temizliğin tamamen su ile durulanarak temizleyici maddeden arındırın.

Çimstone Tezgah Dekorasyonu

Çimstone tezgah tasarımı evinizin her yerinde, mutfak, banyo ve iş yerleri için isteğinize göre özel olarak belirlenir ve tasarımı yapılır. Çimstone tezgah model ve renkleri kataloglarımızdan yapılabilir. İsteğinize göre tamamen özel tasarım modelleri ile de hizmet vermekteyiz. Çimstone tezgah montajı deneyimli ekiplerce kaliteli hizmet sunarak sorunsuz gerçekleştirilir. Çimstone tezgahuygulama sırasında çevreye ve çalışana zarar vermemek için bütün iş sağlığı ve güvenliği önlemleri alınarak uygulamalar yapılır. Zor lekeler için mağazaların temizlik reyonlarında kolaylıkla bulabileceğiniz çok amaçlı temizlik maddesi veya deterjanı bezinize uygulayın. İnatçı lekelerden kurtulunca yüzeyi durulayın. Çamaşır Suyu katkılı temizlik maddeleri inatçı lekelerde oldukça başarılıdır ancak kullanıldıktan sonra durulamak gereklidir.