Yakuplu Mermer Atölyesi

Ocak 31, 2022

Yakuplu’da mermerci. Yakuplu mahallesinde mermer alanında hizmet veren Opak Mermer her türlü ihtiyaçlarınıza cevap verecek alt yapı ve kapasiteye sahiptir. Yapuplu mahallesi mermer yapım atölyesi olarak bütün müşterilere hizmet vermekteyiz. İstediğiniz özelliklerde mermer yapımı hizmeti vermekteyiz.

Yakuplu Mermer Firması Telefonları+90 531 382 40 69 Yakuplu mermer alımı, mutfak mermer ve tezgah mermer işleriniz için bizi bu telefınlardan arayarak bilgi alabilirsiniz. Beylikdüzü Yakuplu’da mermer alanında faaliyet gösteren Opak Memmer atölyesi olarak sizlere hizmet verilmektedir. Yakuplu mermer fiyatları için şimdi bizi bu telefonlardan arayınız. Yakuplu Mermer Fabrikası, Üreticiden tüketiciye mutfak mermer ve tezgah mermer çeşitleri satışımız vardır. Bütün mermerlerimiz uygun fiyatlara satılmaktadır. Alanında uzman personeller ile ihtiyaca uygun mermer imalatı ve mutfak mermer tezgahları yapılır.

Yakuplu Mermerciler

Yakuplu’da mermer ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Özellikle Türk mermeri dayanıklı ve sağlam olmakta dünyanında tercih ettiği bir üründür. Bizde Türk mermerlerinden en iyi projelerle sizlerin taleplerine cevap vermekteyiz. Ülkemizde 80’nin üzerinde değişik yapıda, 120’nin üzerinde değişik renk ve desende mermer rezervi belirlenmiştir. Uluslararası piyasada en tanınmış mermer çeşitleri; Süpren, Elazığ Vişne, Akşehir Siyah, Manyas Beyaz, Bilecik Bej, Kaplan Postu, Denizli Traverten, Ege Bordo, Milas Leylak, Gemlik Diyabaz ve Afyon Şeker’dir. Uluslararası pazarda bilinen bu mermer çeşitlerimizin dışında, son dönemde kayrak taşı, dere ve deniz aşındırması ile oluşmuş çakıl taşları ve tüfler de dış ticaretimizde öne çıkan doğal taş çeşitleridir.

Yakuplu Mermer Firması

Yakuplu’da Mermerci Arıyorum; Opak Mermer firması olarak sizlere birinci sınıf ürünlerle en iyi mermer tezgahlarını sunuyoruz. Özellikle mutfak mermeri ve tezgah mermeri alanında bütün taleplerinize cevap veriyoruz. Mermer alanında faaliyet gösteren firmamız siz değerli müşterilerine en iyi ürünleri pazarlamaktadır. Yakuplu’da mermer alanında belgeli ve resmi olan mermer ustaları ve resmi firmamız ile sizlere kalifiye ekiplerle hizmet vermeye devam ediyoruz.